Erkeğini Baştan Çıkar Ve Kendine Bağla


Fiziksel Çekiciliğin ÖTESİNDE, Derin Duygusal Bir İlişki Yaşamanızı Ve Senin VE SADECE SENİN YANINDA Olmaya Gerçekten Bağımlı Hissettirecek Bir Bağ Kurmanın Sırlarını Keşfet
Eğer Gerçekten İstediğin Bir Erkeği KAYBETME Konusundaki Bütün Endişeni Yok Etmek Ve Aşkı, İlgiyi Ve Bir Erkekten Hakkettiğin İlgiyi - Onun Duygusal Takıntıları NELER OLURSA OLSUN - Kazanmak İstiyorsan, Bu, Hayatın Boyunca Okuyacağın En Önemli Yazı Olacak
Hiç hoşlandığın bir erkeğin birden bire sana karşı "uzak" ve çekingen davrandığı oldu mu... Ve nedenini bir türlü anlayamadığın?
Bir erkekle ilişkinde "çanta da keklik" görüldüğün... ya da sana bir birey olarak değer verilmediği?

Gerçekten güçlü hisler beslediğin ve onunla, 
sadece onunla birlikte olmak istediğin zamanları hatırlıyor musun... Ama onun duyguları çelişen ve hatta karakteri zayıf biri çıkması?

Belki de düşlediğin o tutkulu, hayat boyu sevgiyi ASLA bulamayacağından gizlice korkuyor musun... Ve sonunda yalnız kalacağından?

Neredeyse her kadın, sonunda "gerçek" bir erkek bulduklarını hissettikleri, ve kendilerini duygusal ve fiziksel açıdan paylaştıkları ama sonunda erkeğin aniden onlardan uzaklaştığı ya da hepten ayrıldıkları bir tecrübe yaşamıştır.

Ama duygusal açıdan olgun erkeklerle sağlam ve güçlü ilişkiler yaşayan bir çok kadın var. Bu nasıl oluyor?
Neden Erkekler Bazı Kadınları Kendilerinden Uzaklaştırırken, Bazılarınaysa YAKIN Olmak İstiyor?
Gerçek şu ki, ben ve erkeklerin çoğunun bir kadını kendimden uzaklaştırmamın sebebi hiç bir zaman bir ilişkiye "hazır olmadığımdan..." ya da kendimi "rahatsız hissettiğimden" ya da "ilişkiyi ağırdan almak istemem" den ötürü değildi... Tabi bu sebepler o sırada aklımıza gelen, doğru olduğunu sandığımız ve size söyleyebileceğimizi düşündüğümüz şeylerdi...
Maalesef bir çok kadın gerçekten hoşlandıkları erkeğin "ciddi bir ilişkiye hazır olmadığını" söyleyerek bittiği bir ilişki yaşıyor... Ve tabi aynı erkek sadece bir kaç hafta sonra BAŞKA BİR KADINLA ciddi bir ilişkiye başlamak için yapıyor bunu.

Bir erkeğin kendini çekmesinin nedeni kendini berbat hissetmesi ve bir ilişki yaşamakla ilgili şüpheleri olmasından kaynaklanmıyor. SADECE O KADINLA ciddi bir ilişki yaşamak konusunda şüpheleri var. O kadının kaçırdığı, erkeğe "o kadın" olmadığını düşündüren şeyler var... Ve daha iyilerini bulabileceğini düşündüren.

Bu olduğunda, bunun nedeni neredeyse HİÇ BİR ZAMAN erkeğin seni fiziksel açıdan çekici bulmaması değildir (Öyle olsa daha baştan seninle ilgilenmezdi zaten) Bunun nedeni onun "o kadın" olduğunu gösterecek kadar ÇEKİCİLİK oluşmamasıdır.

İyi haberse erkeğe senin "o kadın" olduğunu gösterecek içgüdüsel çekiciliği oluşturmak aslında basittir... 
Erkeğine SENİN "O Kadın" Olduğunu Ve Sensiz Yaşayamayacağını Hissetirmen İçin Bilmen Gereken 5 Şey
Yıllar süren araştırma, aşk ve bağlılıkla dolu bir ilişki de nelerin önemli olduğu konusunda yüzlerce erkek ve kadınla konuştuktan sonra... Anladım ki bir kadının bahsettiğim bu özel hisleri yaşattırması için anlaması GEREKEN 5 şey var.
1. Çekicilik Hissi Nasıl Oluşturulur?
Eğer bir erkeği "Selam..." dan, ilk buluşmaya, seninle tekrar buluşmasını istemesine, aranızda daha derin şeyler konuşma ve paylaşmaya, cazibeye, ve ardından "kalıcı cazibeye", özel şeyler yaşamaya... ve sonunda "Seni seviyorum" a kadar götürmek istiyorsan, çekiciliğin seviyesini nasıl ayarlaman gerektiğini ve bu çekiciliği nasıl ve ne zaman yükseltip düşürmen gerektiğini tam olarak bilmelisin.

Bahsettiğim duyguları ve çekiciliği erkeğinin hissetmesini sağlamayı bilen bir kadın SADECE daha yakın, açık ve "bağlı" bir erkeğe sahip olmakla kalmaz, aynı zaman da partneriyle çok daha iyi bir uzun süreli ilişkiye de sahip olur. İlişkilerin doğasından gelen bazı sorunların üstesinden gelmeyi bilen bir erkekten bahsediyorum burada.
2. Çekiciliği YOK EDEN Şeyler
Bir erkekte çekiciliği oluşturmanın yolları olduğu gibi, bir erkeğin sana duyduğu çekiciliği BİTİREN şeyler de var. Çekiciliği korumak ve adım adım yükseltmenin yollarını bilmek gerçekten ÇOK ÖNEMLİ. Sadece fiziksel olarak değil, duygusal açıdan - ki bu hem en önemli, hem de alengirli konu, duygusal çekicilik oluşturmak.

Ve tabi hoşlandığın erkekte kolay ve zahmetsizce yoğun arzu ve çekicilik oluşturmak, uzun süreli bir ilişkinin içindeyken de büyük bir öneme sahip. Sadece ilişkinizin ilk safhalarında değil.
3. Bir Erkeğin "Duygusal Dünyasını" Anlamak
Eğer dünya da evrensel olarak neredeyse bütün erkeklerin karşılık verdiği bir şey varsa, bu karşılığı kendisi ve erkeği için DUYGUSAL AÇIDAN NELER YAŞADIĞINI ANLAYAN kadınlara veriyorlar.
Kadınlar doğal olarak duygusal bağın ne anlama geldiğini bilir, dolayısıyla bu oyun da erkeklerin çok daha ilerisindesiniz. Şimdi bu avantajı nasıl aşk hayatına yansıtabileceğini öğrenmen gerek. Duyguların ve bağ kurma yetin ve gücün doğuştan edinmiş olduğun araçlarındır. Tek yapman gerekense bunları nasıl doğru şekilde kullanacağını öğrenmek.
4. Nasıl Onun Gözünde "Biricik" Olursun
Gerçekten çekici bir erkeğin çıktığı, ilgilendiği ya da onunla ilgilenen bir çok kız olduğunu ve geçmişte iyi sonuçlanmamış bir çok ilişki yaşamış olduğunu fark ettiğin de, kızlarla ilişkilerinde her şeyin adım adım ilerlediği bir yapı görmek istediklerini de fark edersin. Tıpkı kızların da ilişkilerinde adım adım, seviye seviye ilerleyen bir ilişki aradıkları gibi.
Evet, erkekler kendi korkularıyla büyür ve başa çıkabilirler. Ancak çokça gözden kaçan, erkeklerin kadınlar, aşk ve ilişkiler konusundaki korku "düğmelerini" ve korku ve problemlerini tetikleyen şeyleri öğrenerek onlara ve aynı zamanda kendine yardım edebilirsin böylece. Ve seninle derin ve gerçek şeyler paylaşmasını ve seninle daha yakın olmak istemesini sağlayabilirsin. Bir çok kadının yaptığı gibi, bilmeden onu senden uzaklaştıran ve erkeğin tepki koymasını sağlayan şeyler yapmak yerine, bu, çok daha iyi bir şey sanırım.
5. En Sık Karşılaşılan Durumların Üstesinden Gelmenin EN İYİ Yolları
Bir çok kadın ne yazık ki sık karşılaşılan, erkeklerin çocuksu ve öngörülebilir bir çok huyunun nedenini anlamadığı paniğe kapılır. (İpucu: Erkeklerin bu tarz çocuksu huyları ilişki de gerçek yakınlaşmaya karşı gösterdikleri zararsız tepkilerdir. Tabi eğer kadınlar bu tepkilerin neler olduklarını bilirler ve paniklemezlerse.)
Karşına neyin çıkabileceğini öğrenmek çok önemli. Sık karşılaşılan durumlar da ne tür karşılıklar vermen gerektiği, bunların sonucunda neler olabileceği ve erkeğin bilerek ya da bilmeyerek yaptıkları "test" lerin neler olduklarını... ve fazlasını.
"Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" E-Kitabım Sana, Erkeğini Sana Bağımlı Kılmanın Yollarını Gösterecek
Eğer aşk hayatının kontrolünü eline almaya ve sadece derin, sevgi dolu ve birbirine bağlı bir ilişki de bulunabilecek tutku ve romantizm dolu bir dünyaya kendini açmaya hazırsan... Sana çok heyecan verici bir kaç haberim var.
"Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" e-kitabında, sana araştırması, keşfetmesi ve formülleştirmesi yıllarımı alan ve senin anlayabileceğin basit bir dile indirgediğim ve en önemlisi de harika bir aşk hayatı oluşturabileceğin BİR ÇOK konsept ve bakış açısı vereceğim...

Yaptığın (ve yapmadığın) her şey de, bir erkekte KALICI ÇEKİCİLİK geliştiren derin duygusal bağ ve iletişim stratejilerini ve sırlarını öğreneceksin. Duygusal çekicilik oluşturmanın ve de "uzun süreli" bir çekicilik oluşturmanın kritik yöntemlerine odaklanacağız."Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" E-Kitabında:

- Çekiciliğini Korumanın En iyi 14 Yolu, Sana Sadece Çekiciliği Oluşturmayı Değil Bunu Nasıl 
Koruyabileceğini de Anlatacağım

- Uzun süreli bir 
ilişkiyi canlandırmanın ve ilişkinizi ilk günlerine geri döndürmenin 26 sırrı,

- İnsan amacına göre gelişir. Sana Olmuş Erkek Teorimi kapsamlı bir şekilde açıkladığım "Olmuş Erkeğin Yolu" e-kitabını ücretsiz vereceğim,

- Bir erkekle, seni 
can kulağıyla dinlemesini ve sana istediğin ilgiyi göstermesini sağlayacak şekilde nasıl iletişim kurarsın,

- "Doğuştan Çekici" kızlar nasıl oluyorda, her hangi çaba sarf etmeden ve kolayca hoşlandıkları erkeği kendilerine bağlıyorlar,

- 17 Çekici Vücut Dili Tüyosu (Unutma Önemli Olan Ne Söylediğin Değil 
Nasıl Söylediğin)

- Erkekler kadınlara neden muhtaçtır, bir erkeğin sadece kadında bulabileceği en önemli 
karakter özelliği nedir?

- Bir ilişkiyi daha başlamadan bitirmenin 9 Yolu

- İlk buluşma da yapılan en kritik 10 hata (Bunları yapmadığın sürece harika bir ilk buluşma geçireceksin)

- Hiç çok çekici bir erkeğin yanında çekici olmayan bir kadın görüp 
"Bu adamın bu kızın yanında ne işi var?" dediğin oldu mu? "Doğal" ların büyük bir gizlilikle sakladıkları bu kitapta anlatacağım bir sırla, arkadaşlarının sana bakmayacağını düşündüğü bir erkekle neredeyse hiç çaba harcamadan nasıl çıkabileceğini (Merak etme öğrenmesi kolay)

- Kadınlar erkekler konusunda uzun süreli başarı yakalama şansını ta 
ilk baştan nasıl yok ediyor... Ve seni sen istediğin sürece çekici bulmasını nasıl sağlarsın

- Kişisel gelişim gurularının hayata olumlu bir bakış açısı geliştirmek için kullandığı toplam 30 maddelik hayat değiştirici Olumlamalar, "NEDEN" , Çapalama ve KALICI MOTİVASYON Teknikleri

- Sesini derinleştirmenin en iyi 8 yöntemi, böylelikle erkeklerin 
evrensel olarakçekici bulduğu ve büyülendiği bir ses tonuyla konuşabilirsin

Ve çok daha fazlasını...


Bu ekitap çok daha fazla çekicilik oluşturmanı ve daha büyük bir sevgiyi yaşamanı sağlayacak... Ne erkeğinin problemlerinin ne de senin geçmiş tecrübelerin buna engel olamayacak.

Bu yüzden, hazır ol... İşler giderek 
çok heyecan verici bir hal alıyor.

Az önce dediğim gibi "insan amacına göre gelişir". Bu yüzden normal de 37 tl olan Olmuş Erkeğin Yolu ekitabımı
sana bu ekitabımla birlikte ÜCRETSİZ vereceğim.

Sosyal ağ ve arkadaşlık siteleri hayatlarımızın çok önemli bir parçası artık. Bu siteler de tanışarak hayatının aşkını bulan bir çok insan var. Sana bu siteler de nasıl çekici bir profil oluşturacağını, nasıl bir nick seçmen gerektiği, hangi fotoğraflarını ve kaç tanesini koyman gerektiğinden başlayarak, hobilerim, sevdiğim müzikler gibi alanları nasıl dolduracağını, GÜVENLİ bir şekilde nasıl tanışacağını, ilişkinizi nasıl ilerletebileceğinizi, nasıl ve ne zaman mesaj atman gerektiği ve ilk buluşmaya kadar online flört ile ilgili a dan z ye her şeyi anlattığım Online Flört E-Rehberini de sana ÜCRETSİZ vereceğim.

Ve sana sürpriz bir ekitapçık hediye edeceğim. Bu ekitapçık, seni kendini daha çekici hissettirmenin yanında, erkeğinle baş başa olduğunuz da sizi "havaya" sokacak.
Bu E-Kitabın Tamamını Hiç Bir Risk Almayarak Bilgisayarında Oku Ve Şunlara da Sahip Ol:

- "Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" E-Kitabı (47 TL Değerinde)

- "Olmuş Erkeğin Yolu" E-Rehberi (37 TL Değerinde)

- "Online Flört" E-Kitabı (37 TL Değerinde)

- Müzik Listende Bulunması Gereken 70 Çekici Şarkı (17 TL Değerinde)

Olabildiğince çok insanın bu e-kitaba ulaşmasını sağlamak için, bu e-kitabı tanıtım fiyatı olarak sadece 12 TL olarak fiyatlandırdım. Ve tam 30 gün sorgusuz sualsiz para iade garantisi veriyorum. Ancak websitemin giderlerini karşılamak için çok yakında bu fiyatı yükseltmem gerekecek.

Bu e-kitabı bilgisayarında rahatlıkla okuyabilirsin. Öğrendiğin sırları başkaları göremez böylece. Otomatik olarak tam ekranda açılacağı için gözlerini de yormayacaktır.
"Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" E-kitabını 30 Gün Boyunca Risk Almadan Dene. Beğenmezsen hiç bir soru sormaksızın sana paranı iade edeceğim.

Bu e-kitap sana beklediğin aşkı nasıl bulacağını ve bunu kendini İYİ hissedeceğin bir şekilde nasıl yapacağını gösterecek. Çünkü kendine ve erkeğine birbirinizin GERÇEKTEN istediği şeyi verdiğini bileceksin - çekici, mutlu ve "olmuş" bir kadın.Doğru durumu yaratmak ve DOĞRU türden bir erkeği KENDİNE ÇEKMEK (ya da şu an birlikte olduğun erkekle aranızdaki ilişkinin dinamiklerini değiştirmek) doyurucu uzun süreli bir ilişki ve kalıcı sevgiye ulaşamayacağın bir şey değil. Bunu yapmak zor olmak zorunda da değil - önceden yaşadığın ağır duygusal tecrübeleri tekrar yaşamak zorunda değilsin.

Gerçekçi olmak gerekirse, hayatının en güzel ve en doyurucu tecrübelerini yaşayabilirsin - ki aşk böyle bir şey değilmidir. Umarım sana bunu nasıl yapabileceğini göstermeme izin verirsin.
Bu E-Kitabı Şimdi Oku - Risk Almaksızın 30 Gün Boyunca


"Erkeğini Baştan Çıkar Ve Kendine Bağla" yı Şimdi Dene


Şunları Nasıl Yapacağını Öğreneceksin:


- Bir Erkekte Yoğun Bir Duygusal Çekicilik Oluşturmayı


- Seninle Birlikte Olmaya Bağımlı Hale Getirmeyi


- Çekiciliği Öldüren Ölümcül Hataları
162 Sayfadan Fazla Güçlü Teknik, Bilgi, Alıştırma 

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız 


Havale/EFT yoluyla ödeme ilgili bütün ayrıntıları buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder